IBI, spol. s r.o. ® IBI - International, spol. s r.o.®
IBI
CONDROSULF 400 mg
Švýcarský lék k léčbě artrózy kolene, kyčle a drobných kloubů ruky. Obvykle se užívá po dobu 3 měsíců
Registrovaný léčivý přípravek. K perorálnímu podání. Pro dospělé pacienty. Balení po 60 tobolkách. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták
CONDROSULF 400 mg
Léčivý roztok k regeneraci pohybového aparátu po sportovním zranění nebo nadměrné námaze
Registrovaný léčivý přípravek. Ke kožnímu podání. Pro dospělé a děti od 15 let. Velikost balení 100 ml. Před použití si pečlivě přečtěte příbalový leták
Analýza evropských doplňků stravy s chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem

Analýza evropských doplňků stravy s chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem

10. 07. 2019

Analýza, která byla publikována v odborném časopise Carbohydrate Polymers, hodnotila obsah a kvalitu 25 doplňků stravy, které obsahují chondroitin sulfát a jsou dostupné v různých z 8 evropských zemí (Francie, Itálie, Maďarsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko). 
EN
CZ/ENG

O nás


IBI Group je sdružením 3 obchodních společností s ručením omezeným, a to společnosti IBI, spol. s r. o. ®, IBI-International, spol. s r. o. ® a IBI Building, spol. s r. o. ® se sídlem v České Republice.

Účelem tohoto sdružení je vytvoření podmínek pro efektivní poskytování distributorských služeb se zaměřením na dovoz, vývoz a distribuci léčiv, farmaceutických přípravků, prostředků zdravotnické techniky, potravin pro zvláštní výživu a provozování lékárenské činnosti.

Doporučené produkty